dienst China

 

 

Welkom op de nieuwe website van de Protestantse Gemeente Burgum!

In september 2013 is een team ‘ Werkgroep Website’ aan de slag gegaan met de opdracht om per 1 januari 2014 een actuele, duidelijke en handige website te realiseren. Een website die in de komende periode verder in stapjes zal worden opgebouwd.

De bedoeling is dat u als bezoeker van deze site op een snelle, handige manier de informatie krijgt die u zoekt. U vindt er rubrieken zoals: kerkdiensten, agenda, actueel en evenementen en een aantal handige links.

Binnenkort hopen we dat bij elk blokje wat u aanklikt informatie verschijnt. We zijn wat dit betreft natuurlijk afhankelijk van de aangeleverde informatie. Informatie die kort, duidelijk, actueel en informatief moet zijn.

Naast het landelijke PKN-logo, gaan we een eigen logo gebruiken. Een logo dat ontwikkeld is n.a.v. en aansluit bij de Missie en Visie van onze gemeente.

Nieuw zijn ook gestandaardiseerde mailadressen met het achtervoegsel '@pgburgum.nl'

Er is gekozen voor een opzet met 3 kolommen en een menustructuur die recht doet aan onze kerkelijke organisatie.

Wil(t) u/jij op de hoogte blijven van de activiteiten van de Protestantse Gemeente Burgum, neem dan regelmatig een kijkje op deze website.

De Website werkgroep